Kreacja treści i SEO

Kreacja treści i SEO

SEO (Search Engine Optimization) to działania mające na celu poprawienie widoczności strony w rezultatach wyszukiwania. Wysokie pozycje i odpowiednie opisy pozwalają pozyskiwać nowych klientów, sprzedawać więcej i obniżać koszty marketingu. Zawsze dbamy o to, aby nasze strony były zoptymalizowane pod kątem SEO, łatwo wyszukiwalne i przyciągały potencjalnych klientów.

Słowa są wszędzie!

Użytkownicy Internetu czytają teksty on-line zupełnie inaczej niż teksty drukowane w formie książkowej. Potoczny użytkownik nie zdaje sobie sprawy jak wielkim wyzwaniem redakcyjnym jest pisanie tekstów stron internetowych. Powielanie na stronie WWW informacji o produkcie, informacji podanych na przykład w broszurze informacyjnej, jest nieefektywne w przypadku Internetu.

Współpracując ze specjalistami prowadzimy usługi edytorskie i przygotowujemy teksty przystosowane do umieszczenia na stronie internetowej firmy. Teksty tworzą profesjonaliści specjalizujący się w różnych dziedzinach biznesu.

Na stałe współpracujemy z tłumaczami najczęściej używanych języków świata. Zespół tworzą wysokiej klasy filolodzy oraz tzw. native speakers, dla których tłumaczony język jest ich ojczystym. W przypadku tłumaczeń specjalistycznych, zlecamy dodatkowo weryfikację merytoryczną profesjonaliście z danej dziedziny. Podejmujemy się również translacji serwisów projektowanych poza naszą agencją z zachowaniem oryginalnego układu graficznego i kodu programowania.