Aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe, Aplikacje webowe

Posiadamy wieloletnie doświadczenie programistyczne w oparciu o następujące technologie i narzędzia: PHP, MYSQL, Ruby On Rails, Django, HTML5, AJAX, CSS, Javascript oraz Web Accessibility.

Dzięki stosowaniu indywidualnych rozwiązań, budowane przez nas oprogramowanie jest szybkie, bezpieczne i niezawodne.

Elastyczność rozwiązań

Aplikacje internetowe (aplikacje webowe) to wyspecjalizowane oprogramowanie dostępne w przeglądarce internetowej, dostosowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki Państwa działalności biznesowej. W zależności od potrzeb, aplikacje internetowe mogą mieć postać prostych, interaktywnych formularzy, bądź rozbudowanych narzędzi do obsługi zaawansowanych procesów w dużych korporacjach. Aplikacje internetowe ułatwiają dotarcie do klienta, a także usprawniają działania organizacyjne w firmie wspomagając jej zarządzanie.

W projektowanych przez nas systemach kładziemy nacisk na wygodę użytkownika oraz elastyczność rozwiązań. Zapewniamy przygotowanie oprogramowania od podstaw według indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy, jak również rozbudowę i modernizację istniejących rozwiązań.

Tworzymy systemy CRM, ERP, platformy rezerwacji hotelowych, systemy obsługi wypożyczalni samochodów, programy do faktoringu oraz aplikacje dostosowane specjalnie do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Chętnie zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami i pomysłami na nowy system lub udoskonalenie już istniejącej aplikacji.