Twój partner w cyfrowym świecie

Agencja Interaktywna ARTGRUPA z siedzibą w Kaliszu została założona w 1999 roku. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi i rozwiązania z zakresu realizacji stron internetowych, aplikacji webowych i e-marketingu. Małe i średnie przedsiębiorstwa, instytucje oraz placówki edukacyjne to najbardziej liczna grupa odbiorców oferowanych przez nas usług.

Tworzymy zespół młodych, ambitnych ludzi: grafików, programistów oraz specjalistów z dziedziny reklamy. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klientów zarówno w sferze konstruowania intuicyjnych i efektywnych stron internetowych jak również wysokiej jakości usług pokrewnych. Gruntowna znajomość najnowszych trendów na rynku oraz potrzeb Klientów to nasze atuty. Doświadczenia zdobyte podczas prac nad zróżnicowanymi projektami, pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości przy zachowaniu umiarkowanych kosztów.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i spełniamy jego oczekiwania. Cechuje nas otwartość, profesjonalizm, cierpliwość i dbałość o dobrze wykonany projekt. Zawsze konsultujemy nasze propozycje ze Zleceniodawcą i wprowadzamy jego uwagi do projektu.

Priorytetową zasadą naszej działalności jest jakość usług, która jest fundamentem sukcesu naszego Klienta.

Zachęcamy do kontaktu!


Sprawdź nas w akcji! Skontaktuj się z nami!