Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Przy tworzeniu sklepów korzystamy zawsze z najnowszych technologii zapewniających jego prawidłowe funkcjonowanie przez długi czas. Nasze sklepy opieramy na systemach Prestashop, Magento i OpenCart.

Rozwiń działalność handlową!

Sklep internetowy jest idealnym narzędziem, które pomoże Państwu rozwinąć działalność handlową i zdobyć nowych klientów. Tworzymy zarówno proste, jak i zaawansowane sklepy internetowe dobierając do nich optymalną platformę sprzedażową. Zapewniamy pełen zakres usług związanych ze sprawowaniem opieki administracyjnej i technicznej nad wykonanym sklepem.

Przygotowujemy projekty, które uwzględniają oryginalną i atrakcyjną szatę graficzną. Tworzone przez nas sklepy wykonanywane są w technologii responsywnej (RWD), czyli posiadają funkcję automatycznego dopasowywania się do rozdzielczości urządzenia, na którym witryna jest uruchamiana (tablet, smartfon, komputer stacjonarny, laptop).

Oferujemy w pełni funkcjonalne rozwiązania umożliwiające zaawansowane zarządzanie produktami, wariantami i stanem magazynowym. Na życzenie Klienta wykonujemy integrację sklepu z szybkimi płatnościami on-line, porównywarkami cen, platformą aukcyjną Allegro, mediami społecznościowymi itp.

Jesteście Państwo zainteresowani profesjonalnym przygotowaniem narzędzia do sprzedaży w internecie? Zachęcamy do kontaktu!