Profesjonalne strony internetowe

Strony internetowe

Budujemy wysokiej jakości kod semantyczny testowany w przeglądarkach obejmujących ponad 97% rynku, tj. Firefox, Chrome, Edge i Safari. W naszej pracy wykorzystujemy technologie NodeJS, Javascript, jQuery, HTML5, Bootstrap, CSS/LESS, XML/XSL, MySQL, REST, SOAP i wiele innych.

Klientom zainteresowanym samodzielną edycją zawartości strony, proponujemy autorski system zarządzania treścią (CMS), który cechuje się szybkością działania i niezawodnością. Istnieje również możliwość integracji z popularnymi platformami, tj. WordPress, TYPO3 i Quick.Cms.

Funkcjonalność i responsywność

Tworzymy strony internetowe przyjazne wyszukiwarkom, przystosowane do urządzeń przenośnych (responsywne) i zgodne z wytycznymi Google. Nasz zespół "trzyma rękę na pulsie" i jest na bieżąco z nowościami rynku internetowego oraz trendami w projektowaniu graficznym.

Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromną porcją kreatywności i ciekawych pomysłów, aby zaproponować najbardziej kompetentne rozwiązania. Posiadamy umiejętności i doświadczenie, które sprawią że Państwa strona internetowa zacznie przynosić wymierne korzyści. Staramy się, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani unikalnym i niepowtarzalnym produktem.

Oferujemy również stałą opiekę nad stroną wraz z jej aktualizacją i wsparciem technicznym. Klientom decydującym się na umieszczenie wykonanej strony na naszym serwerze zapewniamy wyjątkowe warunki współpracy.

Posiadamy duże doświadczenie w aranżacji i wykonywaniu fotografii na potrzeby stron internetowych, katalogów drukowanych i materiałów promocyjnych. W razie potrzeby uzupełnimy Państwa stronę o doskonałe kadry dokumentujące działalność firmy (np. przebieg linii produkcyjnej lub montażowej), wnętrza budynków (restauracji, hoteli, firm) czy też fotografie produktów (tzw. packshoty).

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Cechuje nas otwartość, profesjonalizm, cierpliwość i dbałość o dobrze wykonany projekt. Zawsze konsultujemy nasze propozycje ze Zleceniodawcą i wprowadzamy jego uwagi do projektu.


Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami