Hosting i domeny

Hosting - Utrzymanie strony na serwerze

Serwery ARTGRUPA znajdują się w dobrze strzeżonej polskiej serwerowni. Nie kierujemy usług do masowego odbiorcy, a więc nasze łącza nawet w godzinach szczytu są wykorzystywane tylko w niewielkim stopniu.

Urządzenia, zapewniające prąd w momentach jego zaniku - UPS oraz autonomiczny i gigantycznych rozmiarów agregat prądotwórczy, są w stanie podtrzymać działanie serwera przez wiele godzin podczas awarii sieci energetycznej.

Podpisane przez nas długoterminowe umowy z akredytowanymi rejestratorami gwarantują kompletną i bezpieczną rejestrację większości dostępnych na rynku domen krajowych, europejskich i globalnych.

Oferta "szyta na miarę"

Nasza oferta hostingowa tworzona jest pod kątem indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta, czyli "szyta na miarę". Proponowane przez nas pakiety hostingowe nie są "sztywne", można je dostosować do wymagań Zleceniodawcy. Jedynym czynnikiem wpływającym na koszt obsługi hostingowej jest transfer danych oraz ilość wykorzystywanego miejsca na serwerze.

Zdecydowana większość podmiotów korzystających z naszych usług hostingowych to przedsiębiorstwa i instytucje, które zdecydowały się na obsługę "full service" - od projektu graficznego, po wykonanie i bieżącą aktualizację strony internetowej. Nasi Klienci nie muszą sobie zaprzątać głowy zarządzaniem serwerem, tworzeniem kont pocztowych czy aktualizacją strony. To wszystko otrzymują w ramach umowy, decydując się na nasze usługi hostingowe.

Wybierając nasze usługi hostingowe otrzymujesz:

  • dostęp do większości dostępnych na rynku technologii,
  • brak przeciążenia serwera często spotykany w ofertach "masowych",
  • rzetelną, fachową i bezpłatną pomoc techniczną,
  • błyskawiczną obsługę,
  • codzienny backup danych,
  • nieustanny monitoring serwera zapewniający możliwość natychmiastowej interwencji,
  • stabilność i bezpieczeństwo.