STRONY WWW I SKLEPY INTERNETOWE

Strona główna / Strony i sklepy internetowe

SZATA GRAFICZNA I FUNKCJONALNOŚĆ

Internauta zwraca uwagę na szatę graficzną strony, jej funkcjonalność i szybkość działania. Pierwsze wrażenie decyduje o tym, czy wnikliwie zapozna się z umieszczoną na stronie treścią.

ARTGRUPA zapewni projekt zawartości merytorycznej, ustali funkcjonalność serwisu i interfejsu, zapewni, kreację formy graficznej, która odróżni Państwa serwis od innych. Przygotuje oprogramowanie, aplikacje internetowe oraz aktualizację i obsługę stworzonego rozwiązania.

Nasz zespół "trzyma rękę na pulsie", znamy nowości rynku internetowego, najnowsze tendencje w projektowaniu stron. Realizujemy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wykorzystując do tego celu nowoczesne technologie stosowane w projektowaniu WWW. Od strony wizualnej podkreślamy wyjątkowość tego, czym się Państwo zajmujecie - prezentujemy Państwa działalność w atrakcyjny sposób. Jednocześnie dbamy o to, by strona pozostała przejrzysta a poruszanie się po niej było proste i intuicyjne.

Przy tworzeniu sklepów internetowych korzystamy z autorskiego oprogramowania, które ciągle rozwijamy i poszerzamy o nowe moduły. Na specjalne życzenie Klienta jesteśmy w stanie zintegrować szatę graficzną z każdym dostępnym na rynku systemem obsługi sklepu internetowego.

SYSTEMY CMS

Klientom zainteresowanym samodzielną aktualizacją zawartości serwisów WWW proponujemy system zarządzania treścią (ang. Content Management System). To jedna lub zestaw aplikacji internetowych ułatwiających aktualizację oraz późniejszą rozbudowę strony internetowej.

Platforma CMS ma za zadanie oddzielić treść (zawartość informacyjną serwisu) od wyglądu (sposobu jego prezentacji). Po wprowadzeniu nowych informacji system przenosi je do bazy danych i jednocześnie wypełnia nimi odpowiednie miejsca na stronach WWW. Zmiana koncepcji graficznej całego serwisu to przygotowanie nowego i zamiana dotychczasowego szablonu. Wdrożony system CMS nie narzuca żadnych ograniczeń kompozycyjnych Państwa stronie. Dzięki CMS proces publikacji w Internecie staje się prosty - specjaliści mogą skoncentrować się na swojej pracy i korzystać ze swoich ulubionych aplikacji użytkowych (np. edytorów tekstu). Każda poszczególna strona WWW generowana jest dynamicznie, w oparciu o szablony i zawartość baz danych, a użytkownik odnajduje zawsze aktualne informacje w serwisie.

Wykonany przez naszych programistów autorski system zarządzania treścią CMS to niezawodność działania oraz szybkie dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb Klientów. Istnieje również możliwość integracji szaty graficznej z gotowym systemem CMS, tj. WordPress, eZ, TYPO3 i Quick.Cms.

Nasze kreacje kodujemy semantycznie w HTML5 z użyciem CSS3. Tworzymy wysokiej jakości kod testowany w przeglądarkach obejmujących ponad 97% rynku, tj. Firefox, Chrome, Internet Explorer 10+, Safari. Nasze strony są zgodne ze ścisłymi standardami HTML 5.0 i CSS 3.0. Dynamikę uzyskujemy za pomocą języka JavaScript wykorzystując biblioteki jQuery, MooTools, Prototype itp.

Każdego odbiorcę naszych usług traktujemy indywidualnie. Dlatego będziecie Państwo mile zaskoczeni, korzystając z usług ARTGRUPA.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami naszej agencji.