O NAS

Strona główna / O nas

Agencja Interaktywna ARTGRUPA z siedzibą w Kaliszu została założona w 1999 roku. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi i rozwiązania z zakresu realizacji serwisów WWW, aplikacji internetowych i marketingu internetowego.

Oferujemy innowacyjne, dostosowane do potrzeb Klienta produkty i usługi w zakresie:

  • Kreacji i tworzenia serwisów WWW.
  • Projektowania internetowych aplikacji bazodanowych.
  • Wdrażania systemów zarządzania treścią (CMS).
  • Utrzymywania i monitorowania serwisów (hosting).
  • Aktualizacji zawartości oraz opieki technicznej.
  • Usług edytorskich i translatorskich.
  • Fotografii reklamowej.
  • Pozycjonowania w wyszukiwarkach.
  • Marketingu internetowego i doradztwa w e-biznesie.

Małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje i placówki edukacyjne to najbardziej liczna grupa odbiorców oferowanych przez nas usług.

Tworzymy zespół młodych, ambitnych ludzi: grafików, programistów oraz specjalistów z dziedziny reklamy. Jesteśmy po to, aby spełnić oczekiwania Klientów zarówno w sferze konstruowania intuicyjnych i efektywnych stron internetowych jak również wysokiej jakości usług pokrewnych. Gruntowna znajomość najnowszych trendów na rynku oraz potrzeb Klientów to nasze atuty. Doświadczenia zdobyte podczas prac nad zróżnicowanymi projektami, pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości przy zachowaniu umiarkowanych kosztów.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, spełniamy jego oczekiwania. Cechuje nas otwartość, profesjonalizm, cierpliwość i dbałość o dobrze wykonany projekt. Zawsze konsultujemy nasze propozycje ze zleceniodawcą i wprowadzamy jego uwagi do projektu. Zasady naszego działania to przede wszystkim jakość usług, jakość, która jest fundamentem sukcesu naszego Klienta.

Pragniemy zaprosić Państwa do korzystania z naszych usług.

STRATEGIA

Stare, mądre przysłowie mówi: "Jeśli jedziesz na powolnym mule, to powinieneś z niego jak najszybciej zsiąść". Jeżeli historia z Państwa stroną internetową przedstawia się podobnie, ciągle jesteście w tyle, nic nie zyskujecie w swoim biznesie. Najwyższy czas, żeby to zmienić!

Często jest tak, że przedsiębiorcy stosują starą strategię, nieaktualną od kilkunastu lat, więc nic dziwnego, że nie odnoszą sukcesu. Nasza propozycja poprawy wizerunku Państwa firmy to podpowiedź strategii na najwyższym poziomie, strategii opartej na konstruktywnej dla Waszego biznesu obecności w Internecie.

Możemy Państwu efektywnie pomóc i sprawić, że działalność biznesowa przyniesie wymierne rezultaty. Strategia to serce każdej kampanii reklamowej. Bez niej firma nie zaistniałaby w sposób efektywny na rynku. Dlatego proponujemy strategiczną konstrukcję strony internetowej, strony budowanej zgodnie ze standardami najbardziej efektywnych taktyk działania na rynku.