STRONY WWW I SKLEPY INTERNETOWE

Strona główna / Strony i sklepy internetowe

REDAKCJA TEKSTÓW

Użytkownicy Internetu czytają teksty on-line zupełnie inaczej niż teksty drukowane w formie książkowej. Rzadkością jest to, aby użytkownik przeczytał w całości długi tekst. Tekst powinien być podany w formie najbardziej efektywnej komunikacyjnie.

Potoczny użytkownik nie zdaje sobie sprawy jak wielkim wyzwaniem redakcyjnym jest pisanie tekstów stron internetowych. Powielanie na stronie WWW informacji o produkcie, informacji podanych na przykład w broszurze informacyjnej, jest nieefektywne w przypadku Internetu.

ARTGRUPA przy współpracy ze specjalistami prowadzi usługi edytorskie, przygotowuje teksty przystosowane do umieszczenia na stronie internetowej firmy. Teksty tworzą profesjonaliści specjalizujący się w różnych dziedzinach biznesu.

TŁUMACZENIA

Na stałe współpracujemy z tłumaczami języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Zespół tłumaczy tworzą wysokiej klasy filolodzy oraz tzw. native speakers, dla których tłumaczony język jest ich ojczystym. Jesteśmy w stanie wykonać serwis w większości języków europejskich. W przypadku tłumaczeń specjalistycznych, zlecamy dodatkowo weryfikację merytoryczną profesjonaliście z danej dziedziny.

Podejmujemy się również translacji serwisów projektowanych poza naszą agencją z zachowaniem oryginalnego układu graficznego i kodu programowania.